025/724-232 ili 063/547-788
Veljka Vlahovića 27V, 25230 Kula, Srbija
Naša Facebook stranica
Naša Instagram stranica


Početna
Kategorije
Vozila
Obaveštenja
Kontakt
O nama

Svi koji su planirali da krenu na obuku za B i F kategoriju, mogu da se prijave već sada jer nastava počinje 1. marta. Prilagođavamo se vašim obavezama, tako da nastavu možete da pratite u terminu koji vam odgovara.

O prednostima posedovanja dozvole za B kategoriju ispričane su mnoge priče, dok vam sticanje dozvole za F kategoriju pruža mogućnost da se zaposlite u nekom poljoprivrednom preduzeću ili da samostalno obrađujete zemlju.

U Auto školi „Šljivić“ plaćanje možete vršiti na 12 mesečnih rata preko administrativne zabrane, a ispit možete da polažete bez čekanja.

Prjavite se ovog trenutka popunjavanjem forme na linku ONLINE UPIS, a možete i da nas nazovete na brojeve 063/54-77-88 ili 060/133-15-69, ili posetite na dobro poznatoj adresi: Veljka Vlahovića 27V u Kuli (pored kanala).

Čekamo vas!