025/724-232 ili 063/547-788
Veljka Vlahovića 27V, 25230 Kula, Srbija
Naša Facebook stranica
Naša Instagram stranica


Početna
Kategorije
Vozila
Obaveštenja
Kontakt
O nama

Auto škola „Šljivić“ osvežila je vozni park novim golfom 7 crvene boje! Vozni park je osvežen u pravom smislu te reči jer se crveni automobil veoma razlikuje od onog na šta ste navikli u našoj auto školi.

Trudimo se da se konstantno usavršavamo i pratimo trendove, kao i da obezbedimo našim kandidatima uslove za učenje kakve zaslužuju. Verujemo da će pravi užitak biti provozati se po Kuli u novoj, crvenoj „sedmici“!

Ukoliko i vi želite da vozite crveni golf 7, prijavite se za upis u Auto školu „Šljivić“ putem našeg sajta, popunjavanjem ONLINE FORME. Broj telefona na koji možete da nas pozovete je 063/547-788, a možemo i da se vidimo na adresi Veljka Vlahovića 27V u Kuli, odmah pored kanala.

Vidimo se, prvo u učionici, a onda i u autu!