025/724-232 ili 063/547-788
Veljka Vlahovića 27V, 25230 Kula, Srbija
Naša Facebook stranica
Naša Instagram stranica


Početna
Kategorije
Vozila
Obaveštenja
Kontakt
O nama
Dragi kandidati, obaveštavamo vas da 6. juna počinje teorijska nastava za sve one koji žele da steknu dozvolu F 🚜, B 🚗 ili A 🏍 kategorije.
 
Sa vama će raditi najbolji instruktori u okolini, koji će vam pomoći da bez muke izađete na ispit i položite ga! Posle položenog teorijskog ispita sledi ono što svi čekaju – praktična nastava, što znači da sedate za volan i prelazite svoje prve kilometre.
 
Podsećamo vas da je moguća otplata na 12 mesečnih rata, a u saradnji sa Addiko bankom omogućavamo vam da podignete beskamatni kredit, o čemu se možete više informisati na našem sajtu: https://autoskolasljivic.com/nova-pogodnost-beskamatni-kredit-za-otplatu-obuke-u-auto-skoli-sljivic/
 
Upišiti se već sada i zauzmite svoje mesto:
 
📋 Onlajn, putem našeg sajta: https://autoskolasljivic.com/online-upis/
📍 Lično, na adresi Veljka Vlahovića 27V u Kuli, pored kanala
📱 Za više informacija pozovi nas na 025/724-232 ili 063/547-788