025/724-232 ili 063/547-788
Veljka Vlahovića 27V, 25230 Kula, Srbija
Naša Facebook stranica
Naša Instagram stranica


Početna
Kategorije
Vozila
Obaveštenja
Kontakt
O nama

Nemačka komora za međunarodnu saradnju GIZ pokrenula je projekat koji omogućava besplatnu obuku i polaganje za C i CE kategoriju. Kandidati koji uspešno završe obuku, nastavljaju sa CPC osnovnom ubrzanom obukom od 140 časova, posle čega stiču odgovarajuće sertifikate i kartice.

Da biste bili učesnik programa koji sponzoriše GIZ, potrebno je da imate najmanje 21 godinu, položen vozački ispit najmanje B kategorije i završenu srednju školu (III ili IV stepen stručne spreme). Kandidati treba da budu nezaposleni.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće u obavezi da dostave fotokopiju vozačke dozvole, fotokopiju svedočanstva o završenoj srednjoj školi, Uverenje o (ne)kažnjavanju koje izdaje MUP Republike Srbije, kao i zdravstveno uverenje.

Broj kandidata je ograničen, a rok za podnošenje prijava je četvrtak, 25. februar 2021. godine.

Učesnici projekta koji sponzoriše GIZ su PU Panontransport, Srbijatransport i AMSS-CMV.

Sve dodatne informacije potražite na OVOM LINKU.

Svoje interesovanje za prijavu možete iskazati popunjavanjem sledećeg obrasca:

13 + 7 =