025/724-232 ili 063/547-788
Veljka Vlahovića 27V, 25230 Kula, Srbija
Naša Facebook stranica
Naša Instagram stranica


Početna
Kategorije
Vozila
Obaveštenja
Kontakt
O nama

Dragi prijatelji, danas, 25. septembra, Auto škola „Šljivić“ proslavlja veliki jubilej – 20 godina rada!

Prošlo je 20 godina otkako je te davne 2002. godine u našu školu upisan prvi kandidat. Prolazile su godine, a iz naše škole su izašle generacije uspešnih vozača. Više od 5.000 kandidata učilo je vožnju od naših instruktora i uspešno savladalo sve prepreke!

Želimo da se zahvalimo svima koji su bili sa nama tokom ovih 20 godina, svim prijateljima, bivšim i sadašnjim kandidatima, kao i našim dragim kolegama koji predano obavljaju svoj posao. Zahvaljujući vama Auto škola „Šljivić“ je danas jedna uspešna i savremena auto škola, sa veoma visokim procentom prolaznosti kandidata na praktičnom ispitu.

Vaša Auto škola „Šljivić“